Alçıpan Ünite Hesaplama


1- Alçıpan Tv Ünite İşleri :

( Lütfen tercihinizi belirtiniz )


A Yüzey Ölçü Santimetre (CM )
Duvar Yükseklik Santimetre (CM )


 Alçıpan Tv Ünite
 Led Aydınlatma
 Spot Aydınlatma

2- Tv Ünite Dekorasyon İşleri :

( Lütfen tercihinizi belirtiniz )

 Duvar Boyası
 Duvar Effect Boyası
 Duvar Kağıdı
ÖDEME ŞEKLİ PEŞİNAT 3 AY TAKSİT 6 AY TAKSİT 9 AY TAKSİT
NAKİT ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
KREDİ KART ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Alçıpan ünite hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.      "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

Televizyon Ünitesi 

Tv ünitesi, son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan yeni nesil bir ev mobilyasıdır. Son yılların en çok tercih edilen mobilyası olan tv üniteleri ve televizyon sistemlerinin artıp çeşitlenmesiyle birlikte evlerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olmuştur. En dekoratif şekilde tüm ihtiyaçları bir araya toplayacak bir ürüne ihtiyaç duyuldu. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak da üretilebilen tv ünitelerini aynı zamanda kitaplık, büfe olarak tercih edilebilirsiniz. Tv ünitesinin tasarımı ve modeli buna uygunsa cam eşyalarınızı koyabileceğiniz gümüşlük olarak da çok amaçlı kullanılabilir.

 

Alçıpan Televizyon Ünitesi 

Alçıpan tv ünitesi modelleri aslında genel olarak tv için kullanılan modellerdir. Dilerseniz bu duvar ünitelerini sadece kitaplık, raf ya da duvar dekorasyonu tasarımı olarak da kullanabilirsiniz. İç yüzeyleri, kenarları  ve her yeri ayrı ayrı ışıklandırılabilir, özel olarak dizayn edilebilir.

 

Alçıpan televizyon ünitesi ve gömme tv ünitesi modelleri son yıllarda farklı tasarımlarla dikkat çekiyor. Sizlerde salon duvarında şık bir dizayn yakalamak istiyorsanız alçıpan tv ünitesi modellerini inceleyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda değişik fikirlerden biri olan nişler, yeni bir akım yarattı. Evin her yerinde kullanabileceğiniz niş tasarımlar oldukça güzel bir görüntü vermekle birlikte yapımı da oldukça basit. Şu sıralar dekorasyonda oldukça moda olan alçıpanlar ile yapılan nişler, aynı zamanda ahşap malzemelerden de yapılıyor. Fakat piyasada daha çok tercih edilen alçıpan modellerdir. Bunun en belirgin sebeplerinden biri ekonomik olması.

 

Alçıpan Duvar Ünitesi Modelleri

Herkesin farklı tarza dekorasyon tarzı bulunuyor. Kimi ahşap tasarımlardan hoşlanırken, kimi ahşap renkler yerine daha renkli tasarımları tercih ediyor. Fakat alçıpan duvar ünitelerinde en büyük avantaj istediğiniz tarzı kendiniz oluşturuyorsunuz. İster rengarenk bir salon tasarımı yapın ister sade. Salon niş modelleri her tarza uygun şekilde tasarlanabilir. Öyleyse tasarım sizin elinizde ise, en doğru şekli vermeniz yada sipariş verirken bu şekilde yönlendirmelisiniz. Aksi durumda beğenmediğiniz bir oda şekli ortaya çıkabilir. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit.

 

Dilerseniz duvar kağıtları ile taş duvar yada ahşap görüntü de verebiliyorsunuz. Duvar TV Ünitesi niş modelleri kullanılamayan kirişleri ve kolonları değerlendirmekte oldukça önemli bir yere sahip. Hem bozuk görüntüyü ortadan kaldırıyor ve hem de harika bir tasarım oluşturuyor. Sadece kirişlere değil evin dilediğiniz herhangi bir kısmına da uygulayabileceğiniz niş tasarımlar yeni kullanım alanları yaratıyor.