Banyo Tadilat Hesaplama


1- Banyo Yerleşim Planı :

( Lütfen yerleşim planını seçiniz )


 Kare Banyo

 Dikdörtgen Banyo

 Girintili Banyo


2- Banyo Duvar Ölçüleri

(Lütfen duvar ölçülerini giriniz )


A Duvar Ölçü Santimetre (CM )

B Duvar Ölçü Santimetre (CM )

C Duvar Ölçü Santimetre (CM )

D Duvar Ölçü Santimetre (CM )3- Seramik Malzeme Seçimleri :

( Lütfen seramik tercihinizi belirtiniz)


  Seramik Fiyatı: 40-60 TL

 Seramik Fiyatı: 60-100 TL

 Seramik Fiyatı: 100-150 TL

 Seramik Fiyatı: 150-200 TL


4 - Klozet Seçimleri :

(Lütfen klozet tercihini belirtiniz )5 - Lavabo Batarya Seçimleri :

(Lütfen batarya tercihini belirtiniz )6 - Banyo Batarya Seçimleri :

(Lütfen batarya tercihini belirtiniz )7 - Banyo Duş Aparat Seçimleri :

( Lütfen duş tercihini belirtiniz )8 - Banyo Dolap Seçimleri :

( Lütfen dolap tercihini belirtiniz )9 - Banyo Dolap Tezgah Seçimleri :

( Lütfen tezgah tercihini belirtiniz )10 - Banyo Dolap lavabo Seçimleri :

( Lütfen lavabo tercihini belirtiniz )11 - Duşakabin Seçimleri :

( Lütfen duşkabin tercihini belirtiniz )12 - Aksesuar Seçimleri :

( Lütfen aksesuar tercihini belirtiniz )13- Havalandırma Seçimleri :

( Lütfen menfez tercihini belirtiniz )14- Kaba İşler Seçimleri :

( Lütfen iş tercihini belirtiniz )

Duvar Kırım Ölçüsü (CM )

Duvar örme Ölçüsü (CM )15- Tesisat İşleri Seçimleri :

( Lütfen iş tercihini belirtiniz )

Ödeme Tablo
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Banyo tadilat hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.      "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

Banyo Tadilat

Mükemmel banyo” aslında oldukça subjektif bir konu, çünkü her insanın kafasındaki mükemmel banyo fikri farklı olabilir. Buna karşın özellikle yenileme çalışmaları biraz göz korkutucu olabilse de, birkaç basit kuralı izlerseniz hayalinizdeki banyoya ulaşabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi burada da kendi tarzınız ve nasıl bir banyo istediğiniz üzerine düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Ama her şeyden önce, banyonuzun ölçülerine ve fiziki koşullarına, daha doğrusu resmin tamamına hakim olmanız gerekiyor. 

 

Eklektik Banyolar 

Basit banyolardan sıkıldıysanız, eklektik banyolar sizin için mükemmel bir seçenek olabilir. Renk, biçim ve desenlerin nasıl olacağı, yalnızca hayalgücünüze bağlıdır. Denge ve uyum aramamalısınız. Zira bu tarzdaki banyolarda hedef tarz sahibi uyumsuzluklar yakalamaktır. Tek kuralınız şu, ne kadar renkli ve ne kadar iddialı olursa o kadar iyi!

 

Minimal Banyolar 

Minimalizmde temiz hatlar ve basit bir renk paleti tercihi önem taşır. Bu yüzden minimalist banyo tasarlarken aklınızdaki temayı olabildiğince geri planda tutmaya çalışın. Mottonuz, “Az, daha çoktur” olsun. Banyo dolaplarınızı düzenli olarak elden geçirip eski ve kullanılmayan eşyaları depolamadığınızdan emin olmak iyi bir fikir olabilir. Bu yüzden de yıllar boyu topladığınız eşyalar için geniş bir depolama alanına sahip olmak hayati önem taşır. Duvarlar ve zemin için de dayanıklı ve nötr tonlar doğru bir tercih olacaktır. Kullanacağınız materyal ise şahsi zevkinize kalmış.

 

Modern Banyolar 

Modern bir banyo renkli, sade ya da bu ikisinin arasında herhangi bir yerde olabilir. Buna karşın, “modern” olarak tanımlanabilmesi için güncel trendleri yakalamak zorundadır. Bu tarzda bir modern banyo tercih edecekler, trendlerdeki değişime göre banyolarını tekrar değiştirmeye istekli olmalıdır. Bu yüzden de banyonuzda büyük eşyaların sade olması tercih sebebi olabilir. Küçük dekoratif unsurlarla yeni modalara uyum sağlamak çok daha kolay olacaktır.

 

Rustik Banyolar 

Rustik banyolar ahşap düşkünlüğü olanlar için çok uygundur. İster tavanda isterse klozet kapağında olsun, sıcak bir malzeme tercihi, country tarzı bir ev tasarımının çok önemli bir parçasıdır. Rustik banyolarda ayaklı küvetlere, boynuz tarzı aksesuarlara ve kirli çamaşırlar yahut saksı çiçekleri için kullanılan alüminyum kovalara sık rastlanır. Sonuçta hangi tarzı seçerseniz seçin, tercihiniz mutlaka evinizin geri kalanı ve elbette kişiliğinizle uyumlu olmalıdır. 

alafranga tuvalet,alaturka tuvalet,aynalı banyo dolabı,aynalı banyo dolabi,banyo,banyo aksesuarı,banyo aksesuari,banyo aksesuarları,banyo alt dolabi,banyo alt dolap,banyo batarya,banyo bataryası,banyo bataryaları,banyo dekorasyon,banyo dekorasyonu,banyo malzemeleri,banyo malzemesi,banyo modelleri,banyo modellerı,banyo dolap,banyo dolap içi,banyo dolap modelleri,banyo dolap modeli,banyo dolapları,banyo dolaplari,banyo dolabı,banyo dolabı bursa,banyo dolabı modelleri,banyo dolabı imalatçıları,banyo dolabi,banyo dolabi modelleri,banyo dolabi modeli,banyo lavabo,banyo lavabo dolabi,banyo lavabo dolabı,banyo lavabo dolapları,banyo lavabo seti,banyo lavabosu,banyo mobilyası,banyo mobilyasi,banyo mobilyaları,banyo mobilyalari,banyo seti,banyo takımı,banyo tamiratı,banyo tadilat,banyo tadilat fiyatları,banyo tadilat fiyat hesaplama,banyo tadilat hesaplama,banyo yenileme,banyo yenileme fiyat,banyo yenileme modelleri,banyo yenileme maliyeti 2020,bugüne özel indirimler,bursa banyo dolabı,çamaşır makinesi dolabı,çok amaçlı banyo dolabı,çok amaçlı banyo dolapları,çok amaçlı banyo dolaplari,duşakabin fiyatları,duş teknesi,duşakabin fiyatları,duş başlığı,duş sistemleri,klozet,klozet fiyatları,klozet takımı,küçük banyo tadilatı fiyatları,havlu dolabı,havluluk dolabı,havluluk dolabi,hilton lavabo,komple banyo yenileme,lavabo,lavabo dolabı,lavabo dolabi,lavabo dolaplı,lavabo dolapli,lavabo dolaplari,lavabo dolapları,lavabo modelleri,lavabolu banyo dolabı,mutfak banyo tadilat fiyatları,mutfak banyo tadilat,mutfak ve banyo yenileme,modern banyo tasarımları,modern banyo tasarımlari,raflı banyo dolapları,taksitle banyo tadilatı,tarz banyo dolapları,tarz banyo dolaplari,tuvalet,ikea banyo dolabı,koçtaş banyo dolabı,tekzen banyo dolabı,bauhaus banyo dolabı,koçtaş banyo dolapları,60 cm banyo dolabi,80 cm banyo dolabi,2021 banyo modelleri,2020 banyo modelleri