Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/oeniyi/public_html/nedmin/production/ponki.php on line 3
Duvar Panel Hesaplama

Duvar Panel Hesaplama


1- Duvar Panel Model Seçimleri :

( Lütfen model tercihinizi belirtiniz )


 Model 1

 Model 2

 Model 3

 Model 4

 Model 5

 Model 6

 Model 7

 Model 8
2- Duvar Panel Alan Ölçüleri :

( Lütfen duvar ölçülerini giriniz )


 Tek Duvar Yüzey Kaplansın.
A Duvar Ölçüsü Santimetre (CM)
Tavan Yükseklik Santimetre (CM)


 Tüm Oda Duvar Yüzey Kaplansın.
A Duvar Ölçüsü Santimetre (CM)
B Duvar Ölçüsü Santimetre (CM)

Tavan Yükseklik Santimetre (CM)


3- Genel Bilgiler :

( Lütfen detayları giriniz )

 Eşyasız Daire
 Eşyalı Daire
 Alçıpan Işık Bant Var
 Kartonpiyer Var
ÖDEME ŞEKLİ PEŞİNAT 3 AY TAKSİT 6 AY TAKSİT 9 AY TAKSİT
NAKİT ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
KREDİ KART ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Duvar panel hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.  "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

Duvar Paneli

Taşıyıcı niteliği olmadan bir bölme olarak kullanılan ince duvar yapısına denir. Bulunduğu alanı kaplama özelliği ile fonksiyonel, sıradışı tasarımlar oluşturan bir üründür. Her stile uyarlanabilen paneller, dekorasyonu stilize eder ve bulunduğu ortamda beklenmedik bir etki yaratabilir. Salonunuza tuğla desenli bir panel tercih edebilir, rustik bir tarz elde edebilirsin. Paneller sayesinde mekanı olduğundan daha geniş gösterebilir, derinlik algısı yaratabilirsin.

 

Duvar Panel Özellikleri

Paneller strafor yada akrilik bazlı materyal ile üretilmektedir. Isı, nem ve ses yalıtımı da sağlar. Su ve nemden etkilenmez, ortamda rutubet gözlenmez. Dayanıklılığı sayesinde yıllarca kullanabilir. Bakteri üremesini engeller ve temizlik gerektirmez.

 

Panel Modelleri 

* Tuğla Desenli Paneller : Gerçekçi tuğla deseni sayesinde, ev dekorasyonuna oldukça farklı bir tarz kazandırır. Rustik stildeki paneller, el yapımı ya da  modern olmak üzere her genişlikte veya incelikte tuğlalardan oluşan paneller ile evinin dekorasyonunda dilediğin gibi bir dekorasyon stili sağlayabilirsin.

* Doğal Taş Görünümlü Paneller : Mermer desenlerden mozaiklere, orta çağ mimarisini temel alan tasarımlara kadar  farklı çeşitleri vardır. Kuvars görünümlü taş panelleriyle duvarlarında farklı bir stil oluşturabilir, düz okulu modellerle sade bir görünüm sağlayabilirsin. 

* Ahşap Desenli Paneller : Ev dekorasyonunda sıcak bir etki yaratmak için ahşap panel kullanımı sağlayabilirsin. Dilersen tek renge sahip, dilersen birden fazla renkten oluşan ahşap paneller ile evine stil ve sıcaklık katabilirsin. Rustik, Country dekorasyon tasarımlarını evinize uygulamak için ahşap desenli paneller oldukça doğru bir seçim olur.

* Resimli Paneller : Doğa ve çiçek baskıları, şehir manzarası gibi resimlerin dekorasyon için kullanıldığı bir panel modelidir. Siyah beyaz veya renkli olarak tercih edilebilir; diğer panel modelleri gibi boyanabilir.

* Üç Boyutlu Paneller : Ev dekorasyonunda, mobilyalar ve renkler kadar, kullanılan dokular da bir o kadar önemlidir. Üç boyutlu paneller, duvarlarında üç boyutlu bir görünüm sağlayarak özgün bir tasarım sağlar. Böylece kullanıldığı mekanı lüks göstererek, ihtişamlı bir stil kazandırır.