Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/oeniyi/public_html/nedmin/production/ponki.php on line 3
Kapı Hesaplama

Kapı Hesaplama


1- İç Kapı Oda Seçimleri :

( Lütfen kapı tercihinizi belirtiniz )


 Panel Kapı Modelleri

 Membran Kapı Modelleri

 Ahşap Kapı Modelleri

 Lake Boya Kapı Modelleri


2- Kapı Sayıları

(Lütfen kapı sayısını giriniz )


Camsız Oda Kapı Sayısı

Yarım Boy Camlı Kapı Sayısı

Tam Boy Camlı Kapı Sayısı

1,5 Kanat Salon Kapı Sayısı

Dıştan Sürgülü Kapı Sayısı

Duvar İçine Sürgülü Kapı Sayısı3- Kapı Aksesuar Seçimleri :

( Lütfen tercihizi belirtiniz )


  Aynalı Kol

 Rozet Kol

 Sürgü Kapı Kolu

 Kapı Stoperi
ÖDEME ŞEKLİ PEŞİNAT 3 AY TAKSİT 6 AY TAKSİT 9 AY TAKSİT
NAKİT ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
KREDİ KART ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Kapı hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.      "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

İç  Mekan Kapılar

Kapılar, yaşam alanlarının girişinde yer alan, iç mekanla dış mekanı, ev ya da çalışma mekanlarındaki farklı işlevlere sahip bölümleri birbirinden ayıran ve sizleri olduğu gibi misafirlerinizi de ilk karşılayan parçalar, oda kapılarıdır. Unutmayalım ki kapılar mekanın dekorasyonuna da dahildir, dolayısıyla göze hitap eden yapıda olmalıdırlar. Kapı seçiminde doğru tercihler yaparak evinizin dekorasyonunu şık bir dokunuşla tamamlayabilirsiniz.

 

Kapı Modelleri

İşlevleri gereği bir evin en temel parçalarından olan kapılar, evi dış dünyadan ve evin odalarını birbirinden ayırır.  Eviniz için kapı seçimi yaparken, öncelikle kapının modeline ve yapımında kullanılan malzemeye karar vermelisiniz. İç ve dış kapılar için tercih edebileceğiniz farklı seçenekler mevcuttur.

İç mekan kapılar; ahşap, lake, laminant, melamin, membran, mdf, pvc gibi farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi, kapının ağırlığını ve dış etkenlere karşı dayanıklılığını belirleyecektir. Ev içerisindeki ses ve ısı izolasyonunda da yine iç kapıda kullanılan malzeme önemli rol oynar. 

 

Kapı Seçimleri

Kapı seçiminizin evinizin dekorunu tamamlayabilmesi ve ruhunu yansıtabilmesi için dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Kapı yüzüne, kullanılan malzemeden bağımsız olarak çeşitli desenler uygulanabilmektedir. Boyalı, cilalı, lake ya da ahşap kaplamalı kapılar mevcuttur. Bunlar arasından evinizin renk ve desenlerine en uygun, tüm odalarınıza uyabilecek bir seçim yapmalısınız. Onlarca farklı seçeneğe sahip kapılar arasından seçim yapmadan önce evinizin ana renklerini gözden geçirmelisiniz. Kapıların ebatları, en, boy ve yükseklik olarak farklılık gösterebilmektedir. 

Evin hangi bölümünde kullanacağınıza göre çeşitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Katlamalı modeller, kiler ve ardiye gibi dar alanlarda size yer kazandıracaktır. Kapının yana açılması sayesinde önüne dolap, gardırop gibi kapaklı mobilyalar yerleştirilebilir. Aynı şekilde camlı kapılar, koridora açılan küçük odaları daha geniş ve ferah gösterecektir. Banyo ve tuvalette tercih edilecek kapılarda malzemenin suya dayanıklı olmasına önem verilmelidir.