İç mimarlık hizmetlerini kapsayan tüm alanlarda ihtiyaçların tek bir hesaplama platformu üzerinden taleplerin karşılanması için hazırlanan bir web sitesidir. Oeniyi.com ; alt yapısını hem iç mimari meslek mensuplarının, hem de iç mimarlık hizmetine ihtiyaç duyan kullanıcılar odaklı modüler bir yazılım sistemi olarak tasarlanmıştır. Site tasarım aşamalarında iç mimarlık mesleğinin ve hizmetlerinin gelişmesi, ihtiyaç sahiplerinin hizmet ve ürünlere kolayca erişebilmesi hedeflenmiştir. 

 

Oeniyi.com ; ticari yada şahsi ihtiyacına yönelik doğru iç mimarı arayan veya sunduğu iç mimarlık hizmetlerini kullanıcılara sunmak isteyen herkese açıktır. Sitede tedarikçi üye olarak yer almak isteyenlerin kendi internet sitelerinin bulunması gerekmektedir. Tüm ziyaretçi ve üyelerimizin de, diğer üyelerin kişilik haklarına, meslek etiğine saygı göstermeleri çok önemlidir. Bu bilgiler dahilinde, hem ziyaretçiler, hem tedarikçi üyeler site kullanım sürecinde, genel kural ve şartlar bölümünde belirtilen açıklamalara, üyelik sözleşmeleri hükümlerine uymak zorundadır.

Biz Kimiz

 

Çok yönlü planlanan gelişmiş bir tam interaktif hesaplama platformudur. Oeniyi.com hesaplama programlarını sadece mimarlar değil, tadilat & dekorasyon ile ilgili işi olan, bilgi almak isteyen yada belirli bir ihtiyacını çözme peşinde olan herkese açık bir analiz yazılımıdır. 

 

Veri analizi yapabilen oeniyi.com sistemi sayesinde, doğru mimarı yada bir hizmet firmasını bulmak isteyen kişilere hitap eder. Kullanıcılarımız yaptırmak istediği işin niteliğine göre projesi için en uygun firmayı bulabilir, yaklaşık yapı malzeme ve işçilik fiyatlarını hesaplayabilir, tasarım örneklerinden faydalanabilir, anahtar teslim iş yapan firmalara kolayca ulaşabilirler. 

 

Sisteme hem bilgisayar ortamından hem de mobil cihazlardan dilediğiniz yerden erişmek mümkündür. Oeniyi.com sitesine üye olmak ücretsizdir. Sistem üyelerini belirli periyotlarda düzenli olarak güncel konular hakkında haberdar eder.

 

Oeniyi.com ; % 100 müşteri memnuniyetini amaç edinir..