Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/oeniyi/public_html/nedmin/production/ponki.php on line 3
Mutfak Tezgah Hesaplama

Mutfak Tezgah Hesaplama


1- Mutfak Yerleşim Planı :

( Lütfen yerleşim planını seçiniz )


 Düz Mutfak

 L Mutfak

 Paralel Mutfak


2- Mutfak Dolap Ölçüleri:

(Lütfen ölçüleri giriniz )


A Duvar Ölçüsü Santimetre (CM )

B Duvar Ölçüsü Santimetre (CM )

C Duvar Ölçüsü Santimetre (CM )3- Tezgah Malzeme Seçimleri :

( Lütfen tezgah tercihi belirtiniz )


  Mermerit Tezgah

 Mermer Tezgah

 Granit Tezgah

 Quartz Tezgah

 Akrilik Tezgah

 Laminant Tezgah


4- Mutfak Eviye Seçimleri :

( Lütfen eviye tercihini belirtiniz )5- Tezgah Genel Özellikleri :

( Lütfen tezgah tercihlerini belirtiniz )
ÖDEME ŞEKLİ PEŞİNAT 3 AY TAKSİT 6 AY TAKSİT 9 AY TAKSİT
NAKİT ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
KREDİ KART ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Mutfak tezgah hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.      "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

Mutfak Tezgahları

Quartz tezgah son yıllarda en fazla tercih edilen tezgah türlerinden biridir. Özellikle hızlı montaj özelliği ile mutfakları süslemeye devam etmektedir. Renk ve model açısından sayısız çeşide sahip olduğu için dekorasyon anlamında da tercih edilir.

Quartz mutfak tezgahı özellikleri ise bakteri üretmeyen, sağlam ve uzun ömürlü, çok fazla renk ve model, aşınma ve çizilme dayanımı olan bir tezgahtır.

 

Granit tezgah evlerimizi süsleyen farklı bir mutfak tezgahı çeşididir. Granit doğal bir taş olduğu için işlenip mutfaklarımıza tezgah şeklinde yerleştirilmektedir. Sağlam bir malzeme olmasına rağmen doğal bir ürün olduğu için sayısız renk ve modele sahip değildir. Ev sahipleri için genellikle doğal görünümünden dolayı tercih edilmektedir.

Granit mutfak tezgahı özellikleri ise doğal bir görünüm, parlak ve şık görüntü, sağlam ve dayanıklı bir malzemedir.

 

Mermerit tezgah oluşumu polyester ve mermerin plaka olarak kullanılamayan kısımlarının oluşturduğu mermer tozu karışımı ile meydana gelmektedir. Ekonomik ve pratik olması mermer tozunun dayanıklılığı ve şıklığı birleşinde ortaya bir hayli sağlam, sert ve modern bir tezgah tasarımı çıkmaktadır.

 

Laminat tezgah çizilmeye, darbeye, aşınmaya, kimyasal maddelere  ve ısıya karşı son derece dayanıklıdır. Bir o kadar da kullanması kolay bir malzemedir. Geniş bir uygulama yelpazesi için idealdir. Laminat antibakteriyeldir, bu nedenle kamuya açık yerlerde, mutfaklarda, analizlerin yapıldığı laboratuvarlarda, yüksek derecede hijyen özelliğinin önemli olduğu durumlara uygundur.

 

Mermer tezgah malzeme olarak granite göre daha yumuşak bir malzeme olduğu için zedelenmesi, yaralanması, çizilmesi granit tezgah modellerine göre daha kolaydır. Mermer tezgah çok çabuk leke tutup, çok çabuk çizilir. Mermer düz bir görünüme sahiptir, daha zarif ve daha estetik bir görünüme sahiptir. 

 

Akrilik tezgah doğal mineral yapıdan oluşur ve içinde  %100 akrilik reçine barındırmaktadır. Akrilik tezgah homojen, pratik ve dayanıklı bir yüzey malzemesidir. Özellikle mutfak ve banyolar ile sağlık sektöründe kullanılır.