Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/oeniyi/public_html/nedmin/production/ponki.php on line 3
Tuvalet Tadilat Hesaplama

Tuvalet Tadilat Hesaplama


1- Tuvalet Alan Seçimi :

( Lütfen planı belirtiniz)


 Kare Tuvalet

 Dikdörtgen Tuvalet


2- Tuvalet Duvar Ölçüleri

(Lütfen duvar ölçülerini giriniz )


A Duvar Ölçü Santimetre (CM )

B Duvar Ölçü Santimetre (CM )3- Seramik Malzeme Seçimleri :

( Lütfen seramik tercihinizi belirtiniz)


  Seramik fiyat: 40-60 TL

 Seramik fiyat: 60-100 TL

 Seramik fiyat: 100-150 TL

 Seramik fiyat: 150-200 TL


4 - Klozet Seçimleri :

(Lütfen klozet tercihini belirtiniz )5 - Lavabo Batarya Seçimleri :

(Lütfen batarya tercihini belirtiniz )6 - Tuvalet Lavabo Seçimleri :

(Lütfen tercihinizi belirtiniz )7 - Aksesuar Seçimleri :

( Lütfen aksesuar tercihini belirtiniz )8- Havalandırma Menfez Seçimi :

( Lütfen menfez tercihini belirtiniz )9- Kaba İnşaat İşler:

( Lütfen iş tercihini belirtiniz )

Duvar Kırım Ölçüsü (CM )

Duvar Örme Ölçüsü (CM )10- Tesisat İşleri Seçimleri :

( Lütfen tesisat tercihini belirtiniz )

ÖDEME ŞEKLİ PEŞİNAT 3 AY TAKSİT 6 AY TAKSİT 9 AY TAKSİT
NAKİT ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
KREDİ KART ÖDEME 0 TL 0 TL 0 TL 0 TL
Oeniyi Malzeme, İşçilik ve Nakliye Dahil Hesaplama Notları :

1. Oeniyi online hesaplama programları size yapılacak işlerinizle ilgili fiyatlama verir.


2. Hesaplama programında fiyatlar yaklaşık maliyete esas alınır.


3. Fiyatlara Usd / Euro kur artışlarına bağlı malzeme fiyat artışları görülebilir.


4. Talepleriniz için resmi ve güncel fiyat teklifi alınması önerilir.


5- Kredi kartları 6 - 9 ay taksitli satışlar bankalara göre değişiklik gösterebilir.


6- Banka ihtiyaç kredi taksit tutarları yaklaşık olup, kredi notuna göre değişebilir.


7- Her türlü talebiniz hakkında soru ve görüşlerinize, ilgili profesyonel tedarikçilerimiz e-mail, telefon yada whatsapp ile sizi bilgilendirebilir. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz yazmayı unutmayınız.


Bilgilendirme : Tuvalet tadilat hesaplama tablosu, 2021 senesinin malzeme ve işçilik fiyat ortalamaları baz alınarak oluşturuldu. Tüm konut alanları için güvenle fiyat analizi yapmanızı ve yaklaşık bir bütçe planlamanızı sağlar.      "Hesaplarıma Dön" butonuna tıklayarak, sizin için hazırlanan diğer hesaplama programlarını inceleyebilirsiniz.

 

GENEL BİLGİ

 

Tuvalet Tadilatı

Tuvalet tadilatı yaparak muhteşem bir tuvalet dekorasyonu yaratmak için öncelikle tuvalet tadilat hesaplama işlemini eksiksiz yapmanız gerekiyor. Tuvalet mobilyaları, aksesuarlar, kişisel istekler tuvalet yenileme sürecinde dikkat etmeniz gereken noktalardır. Bu konulara hakim olduğunuzda tuvalet tadilatı nasıl yapılır veya tuvalet tadilatı uzun sürer mi gibi sorulara cevap aramak zorunda kalmazsınız.

Tuvalet  alanını yenilemek veya tuvalet alanını yeniden dekore etmek zor ve meşakkatli süreçlerdir. Bu konularda profesyonel olarak çalışan iç mimarlardan yardım alabilirsiniz.

Eski tuvalet alanı yenileme işleminde öncelikle mekan ölçülerine göre titiz bir yerleşim ve tasarım planlaması yapılmalıdır. Yenileme yapılacak alan için kullanacağınız vitrifiye ve armatürlere kadar titiz bir seçim yapmanız gerekiyor. 

alafranga tuvalet,alaturka tuvalet,aynalı banyo dolabı,aynalı banyo dolabi,banyo,banyo aksesuarı,banyo aksesuari,banyo aksesuarları,banyo alt dolabi,banyo alt dolap,banyo batarya,banyo bataryası,banyo bataryaları,banyo dekorasyon,banyo dekorasyonu,banyo malzemeleri,banyo malzemesi,banyo modelleri,banyo modellerı,banyo dolap,banyo dolap içi,banyo dolap modelleri,banyo dolap modeli,banyo dolapları,banyo dolaplari,banyo dolabı,banyo dolabı bursa,banyo dolabı modelleri,banyo dolabı imalatçıları,banyo dolabi,banyo dolabi modelleri,banyo dolabi modeli,banyo lavabo,banyo lavabo dolabi,banyo lavabo dolabı,banyo lavabo dolapları,banyo lavabo seti,banyo lavabosu,banyo mobilyası,banyo mobilyasi,banyo mobilyaları,banyo mobilyalari,banyo seti,banyo takımı,banyo tamiratı,banyo tadilat,banyo tadilat fiyatları,banyo tadilat fiyat hesaplama,banyo tadilat hesaplama,banyo yenileme,banyo yenileme fiyat,banyo yenileme modelleri,banyo yenileme maliyeti 2020,bugüne özel indirimler,bursa banyo dolabı,çamaşır makinesi dolabı,çok amaçlı banyo dolabı,çok amaçlı banyo dolapları,çok amaçlı banyo dolaplari,duşakabin fiyatları,duş teknesi,duşakabin fiyatları,duş başlığı,duş sistemleri,klozet,klozet fiyatları,klozet takımı,küçük banyo tadilatı fiyatları,havlu dolabı,havluluk dolabı,havluluk dolabi,hilton lavabo,komple banyo yenileme,lavabo,lavabo dolabı,lavabo dolabi,lavabo dolaplı,lavabo dolapli,lavabo dolaplari,lavabo dolapları,lavabo modelleri,lavabolu banyo dolabı,mutfak banyo tadilat fiyatları,mutfak banyo tadilat,mutfak ve banyo yenileme,modern banyo tasarımları,modern banyo tasarımlari,raflı banyo dolapları,taksitle banyo tadilatı,tarz banyo dolapları,tarz banyo dolaplari,tuvalet,ikea banyo dolabı,koçtaş banyo dolabı,tekzen banyo dolabı,bauhaus banyo dolabı,koçtaş banyo dolapları,60 cm banyo dolabi,80 cm banyo dolabi,2021 banyo modelleri,2020 banyo modelleri